ТОВ ``ТВК Миля``

Якісна литий алюмінієвий посуд, який 100% не залишить вас байдужим – це ТМ «Гардарика». Це незвичайна назва походить від скандинавського слова, яке означає «країна острогів». У давні часи «Гардарикою» варяги називали територію древньої Русі. Гардарика – це російський виробник якісної сучасної посуду з харчового алюмінію, яки виконана в славних російських традиціях. Побут і культура минулих років надихнули нас на створення надійної, довговічної, практичною, а головне безпечної посуду Гардарика з використанням прогресивних технологій.

Історія ТМ “Гардарика”

Своє виробництво компанія відкрила в 2016 році і з того моменту основна стратегія нашої роботи будується на створенні виключно якісної і зручною продукції, яка буде радувати споживачів і робити приготування їжі легким і приємним заняттям. Територіально завод нашої компанії розташований в Центральному регіоні, а саме в місті Білгород. Таке розташування дозволило компанії налагодити безперебійну логістику, як в межах РФ, так і в країнах СНД.

Постійна модернізація виробництва дозволяє щомісяця збільшувати обсяги продукції, що випускається виключно за рахунок автоматизації виробництва без втрати якості посуду Гардарика. Рівень технічного оснащення заводу не поступається світовим аналогам, а новітнє обладнання відрізняється високим рівнем продуктивності і надійністю, що дозволяє нам створювати якісну і сучасну продукцію.

Особливості виробництва

Всі вироби ТМ «Гардарика» виготовляються двома методами:

  • лиття з кристалізацією під високим тиском – це прогресивна технологія, яка дозволяє створювати вироби з щільною структурою. При цьому вироби, вироблені за цією технологією, відрізняються дрібнокристалічною будовою, що робить їх поверхню ідеальною для нанесення антипригарного покриття;
  • гаряче штампування – технологія, яка застосовується для створення практичних виробів простих форм, що відрізняються невеликою масою.

Переваги продукції ТМ “Гардарика”

Серед переваг посуду Гардарика слід зазначити її:

  • невисоку вартість;
  • красивий і сучасний дизайн;
  • ергономічність виробів;
  • прекрасні теплопровідні якості, отримані завдяки тому, що алюмінієвий посуд швидко і рівномірно нагрівається,  що дозволяє економити енергію і скорочує час приготування їжі;
  • висока корозійна стійкість;
  • відсутність ефекту прилипання;
  • легкість миття після використання.

Істотним плюсом посуду нашої марки є її невелика вага, що особливо відчувається при порівнянні посуду Гардарика (сковороди, жаровні, каструлі) з чавунним посудом.

До числа відносних недоліків посуду можна віднести відсутність кришки, яку доводиться купувати окремо виходячи з діаметра вироби, і наявність незнімних ручок у деяких моделях.

Алюмінієвий посуд оптом в Україні

Вам потрібен якісний алюмінієвий посуд, що відрізняється високою міцністю, простотою догляду, надійним антипригарним покриттям і оптимальною ціною? Тоді вам точно варто заглянути в каталог нашого інтернет-магазину і ознайомитися асортиментом та умовами співпраці. У нас є сковороди універсальні і млинцеві, каструлі різного діаметру, сковороди-гриль і жаровні Гардарика купити які ви завжди зможете оптом чи вроздріб. Ми тримаємо курс на розвиток відносин з провідними ритейлерами, і піклується про зручність і продуктивності спільної роботи. Ключові аспекти нашої роботи – сервіс найвищого рівня, висока якість продукції і широкий асортимент.

Алюмінієвий посуд оптом – це ідеальне рішення для підприємців, які володіють господарськими магазинами, рестораторів і різних профільних компаній. Своїм партнерам ми раді запропонувати власну якісну логістику, завдяки якій продукція завжди доставляється в термін, індивідуальний підхід до умов співпраці, асортимент продукції, що нараховує більше 60 позицій, надійну маркетингову підтримку, доступну цінову політику в поєднанні з прогресивною системою знижок.